Модні варіанти стрижки піксі для жінок 40-50 років

Жіночна та стильна стрижка піксі користується шаленою популярністю вже не перший сезон. Любов до зачіски виникла на тлі тренду, який пропонує жінкам вибирати комфортний стиль одягу. Піксі має властивість змінювати будь-який імідж жінки, дарувати йому свіжість. Жінки 40-50 років зі стрижкою піксі зможуть вирішити найголовнішу проблему – вікові зміни.

Піксі – чарівний інструмент для омолоджування образу

Жінки 40-50 років знають, що коротка стрижка більш практична та зручна. Тому не викликає подиву, що в цьому віці багато з них вибирають стильні зачіски на коротку довжину. Але, крім цього, важливо, щоб зачіска могла повернути природний об’єм волоссю і привести весь ваш образ до ладу. Піксі – це інструмент, який дозволяє завжди виглядати молодо, а головне – шевелюра знову стане неймовірно об’ємною.

Асиметрична піксі для 40-50 років

Піксі виглядає чудово на будь-якому відтінку волосся. Якщо ви втомилися зафарбовувати сивину, тоді ця зачіска дозволить взагалі відмовитися від будь-якого виду фарбування. Адже наймодніша стрижка 2022 року – це розкішна платинова піксі в природному об’ємі.

Види піксі для жінок 40-50 років

У стрижки піксі дуже багато варіацій. Жінкам після 40 років чудово підходять стрижки з довгим чубком, це надає образу трохи більше кокетства. Якщо ви хочете сміливий образ, тоді ваш вибір – це ультракоротка піксі з химерною зачіскою. Витончені жінки люблять виконувати подовжений формат або симбіоз – піксі-боб. Хоч би який ви вибрали варіант піксі, все одно отримаєте імідж привабливої ​​красуні.

Піксі – це стрижка номер один для жінок у віці. Смілива коротка зачіска ідеально підкреслить переваги жіночої привабливості, при цьому чудово приховає або згладить всі недоліки обличчя з віковими змінами.

Читайте також: Модні стрижки без чубчика 2022: трендові ідеї для чарівних жінок


Не пропустіть