Модні стрижки без чубчика 2022: трендові ідеї для чарівних жінок

В 2022 модними будуть стрижки, які вже давно використовуються сучасними жінками. Набирають популярності стрижки без чубчика. Стилісти вважають, що такий варіант зачіски буде освіжати образ, створювати видиму ауру романтичності та жіночності. Сьогодні ви зможете дізнатися, які стрижки без чубчика у 2022 році будуть у тренді.

Гарсон без чубчика

Набирають популярності короткі стрижки. Безперечний плюс такої довжини – це можливість максимально полегшити процес створення укладки. Зазвичай у таких випадках завжди залишають хоча б короткий чубок але оригінальніше виглядає стрижка без цієї деталі. Необов’язково її обрізати під корінь, можна залишити чубок і прибирати його нагору у вигляді стильного укладання.

Каре без чубчика

Ідеальна стрижка каре актуальна незалежно від всіх модних трендів. Крім класичного варіанту, також у тренді модне каре з подовженням і з рівним зрізом, причому стилісти виділяють ці зачіски з повною відсутністю чубчика. Оригінально, свіжо і жіночно – саме так виглядає жінка, яка вирішила вибрати цю стильну стрижку.

Боб без чубчика

Боб – стрижка, яка досі б’є усі рекорди у світі hair-індустрії. Зухвалий образ із зачіскою вам забезпечений але не думайте, що ви втратите жіночність. Боб здатний внести в образ особливу нотку інтриги, шарму та самої захоплюючої привабливості. Головною перевагою стрижки є завжди об’ємний та стильний вигляд. Чубчик у цій стрижці грає роль додаткової деталі, тому від неї можна легко відмовитись.

Довгі стрижки без чубчика

Довгі локони будуть виглядати красиво у разі повного виключення посічених кінчиків і безживних пасм. Тому, якщо ви вирішили залишити довжину, потрібно бути готовою до постійного та тривалого догляду за шевелюрою. Довгі стрижки не такі різноманітні, як на коротке і середнє волосся, найчастіше жінки залишають звичайний прямий зріз і не роблять чубчика. Так виходить образ ідеальної жінки, яка впевнена у своїй красі.

Каскад без чубчика

Більш затребуваної стрижки у 2022 році ви не знайдете. Каскад можна робити на будь-яку довжину волосся. Якщо ви вирішите відмовитися від чубчика в цій стрижці, то отримаєте додатковий бонус у вигляді найяскравішої та найпривабливішої зовнішності.

Стрижки без чубчика не поступаються іншим зачіскам, навпаки, кожного нового сезону вони набирають популярності і виходять вперед. Найприємніше в таких стрижках – це можливість створювати стильний образ набагато швидше, а підходять вони всім жінкам без винятку.


Не пропустіть