Катерина Осадча та Юрій Горбунов продемонстрували, як грають на музичних інструментах

Українська телеведуча Катерина Осадча вирішила підняти настрій своїм фоловерам, тому опублікувала кумедний ролик, в якому разом з чоловіком продемонструвала музичні вміння. Відео вона запостила на сторінці в Instagram.

Зіркове подружжя показало, як грає на музичних інструментах. Юрій Горбунов постав перед камерою з гітарою, а його дружина тримала в руках укулеле.

Катерина Осадча пожартувала, що об’єдналась з коханим в дует відразу після того, як прийшла з роботи. В ролику телеведуча позує у стильному костюмі чорного кольору та зібраним волоссям. Вона кумедно грає на музичному інструменті, мило усміхаючись.

Поруч позує Юрій Горбунов з гітарою. В ролику він постав у домашньому образі, одягнувши білосніжну футболку та сірі шорти.
Режисером відео став 4-річний син подружжя. Хлопчик зняв кумедний ролик, в якому його батьки продемонстрували свої музичні вміння.

Нову публікацію Катерини Осадчої вподобала велика кількість фанів. Вони подякували зірковому подружжю за чудовий настрій й засипали компліментами. За словами фоловерів, з телеведучих вийшов досить непоганий дует. А ще шанувальники попросили їх частіше публікувати такі кумедні ролики.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Katya Osadcha (@kosadcha)

Читайте також: Катерина Осадча пригадала, як 12 років тому була учасницею “Танців з зірками”


Не пропустіть