Катерина Осадча пригадала, як 12 років тому була учасницею “Танців з зірками”

Відома телеведуча Катерина Осадча пригадала, як 12 року тому брала участь у танцювальному шоу. За словами зірки, тоді вона отримала неабиякий досвід. А ще ведуча “Світського життя” розсекретила, чи взяла в участь у “Танцях з зірками”.

Катерина Осадча зізналась, що перебувати в такому проєкті не так вже й легко. Завдяки танцям жінка поборола багато комплексів та страхів. Однак, після участі в шоу вирішила більше не повертатися на паркет.

Також Катерина Осадча заявила, що потерпала через несправедливу критику від суддів. А ще жінка додала, що під час танців можна отримати серйозні травми.

Телеведуча неабияк пишається людьми, які все життя присвячують лише танцям. За словами Катерини Осадчої, наразі між учасниками різних танцювальних проєктів дуже велика конкуренція.

Ведуча “Світського життя” зізналась, що не хотіла б знову вийти на сцену. Участь в танцювальному проєкті дала жінці неабиякий досвід.

Фоловери дуже здивувались, коли почули, що Катерина Осадча професійно займалась тацями. А ще, за словами шанувальників, вони хотіли б знову побачити телеведучу учасницею подібного проєкту.

Читайте також: Головний герой 10 сезону проєкту “Холостяк” Максим Михайлюк випадково збив людину в центрі Києва


Не пропустіть