Головний герой 10 сезону проєкту “Холостяк” Максим Михайлюк випадково збив людину в центрі Києва

Головний герой десятого сезону проєкту “Холостяк” Максим Михайлюк, збив пішохода у центрі Києва. Відомо, що ДТП сталась 4 грудня у Печерському районі столиці.

Максим Михайлюк їхав у бік Залізничного шосе. Він не помітив, як на дорогу вибіг чоловік. Герой “Холостяка” не встиг загальмувати й збив пішохода.

Відомо, що чоловік отримав серйозні травми голови. Йому відразу забрала швидка допомога. Також Максим Михайлюк викликав поліцію. Він запевняє, що у ДТП винен лише пішохід.

Однак, поліція не підтвердила той факт, що пішохід несподівано для водія вибіг на дорогу. Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини аварії.

Також відомо, що Максим Михайлюк не обговорював цей неприємний інцидент в соцмережі Instagram. Чоловік вирішив проховати ДТП від фоловерів. Проте, в мережі відразу з’явилась інформація щодо аварії.

Велика кількість шанувальників була неабияк приголомшена такою новиною. Фани щиро поспівчували Максиму Михайлюку й підтримали його приємними словами. Фоловери впевнені, що чоловік у ДТП невинен.

Читайте також: Популярний артист Монатик показав підрослих синів та красуню дружину


Не пропустіть