Українська хореографиня Ілона Гвоздьова поскаржилась на проблеми зі здоров’ям

Популярна українська хореографиня Ілона Гвоздьова повідомила фоловерам не дуже приємну новину. Жінка поскаржилась на проблеми зі здоров’ям та розповіла, що саме з нею сталось.

В Instagram-stories Ілона Гвоздьова заявила, що її дуже сильно болить спина. На думку хореографині, в неї защемило нерв під лопаткою. Також Ілона Гвоздьова поскаржилась, що не може підняти руки вгору.

За словами зірки українського шоу-бізнесу, така прикра ситуація сталась з нею не під час заняття. Хореографиня відчула сильний біль відразу після того, як прокинулась.

Наразі жінка шукає хорошого масажиста в Києві. Ілона Гвоздьова старається сильно не засмучуватись та, навіть, жартує, що в неї настала професійна старість.

Перед камерою хореографиня постала у гольфі сірого кольору та без макіяжу. Жінка відверто поділилась своєю проблемою з фоловерами, отримавши багато підтримки.

Шанувальники відразу відреагували на слова зірки. Вони порекомендували Ілоні Гвоздьовій багато хороших масажистів. А ще фани побажали їй якнайшвидшого одужання та міцного здоров’я.

Читайте також: Старша донька Олі Полякової потрапила до лікарні


Не пропустіть