Старша донька Олі Полякової потрапила до лікарні

16-річна донька Олі Полякової поділилась з шанувальниками сумною новиною. За словами дівчини, вона знову потрапила до лікарні. Що саме з нею трапилось, Марія Полякова не розсекречує. Однак, юна артистка натякнула, що почувається добре.

Дівчина із задоволенням записувала ролики у лікарняній палаті, продемонструвавши руку, на якій видніється катетер. Фани відразу почали засипати запитаннями доньку Олі Полякової. Вони цікавляться, чому саме дівчина опинилась в лікарні.

Проте, 16-річна Марія Полякова не розповідає про стан свого здоров’я. Також не так давно вона повідомила, що пробула в лікарні три дні. Наразі дівчина знаходиться вдома. Про це майбутня зірка розповіла в Instagram-stories.

Фоловери побажали доньці Олі Полякової міцного здоров’я. А ще вони порекомендували дівчині ретельніше стежити за станом свого здоров’я. Блогерка подякувала шанувальникам за теплі слова й повідомила, що з нею вже все гаразд.

Також не так давно Марія Полякова вразила мережу неабиякою схожістю зі своєю мамою. Вона опублікувала з нею кадр, продемонструвавши красиву зовнішність.

Читайте також: Український актор та учасник “Танців з зірками” Олексій Суровцев розірвав стосунки зі своєю коханою


Не пропустіть