Популярний артист Монатик показав підрослих синів та красуню дружину

Знаменитий український артист та продюсер Монатик вирішив потішити фоловерів сімейною світлиною. Новий кадр чоловік зробив у ліфті. Перед камерою виконавець постав з підрослими синами та дружиною-красунею.

Новою світлиною він поділився в соцмережі Instagram. Монатик одягнув стильне вбрання й доповнив образ окулярами. На фото він кумедно показує язика, позуючи поруч з сім’єю.

Дружина Монатика постала перед камерою у світлих джинсах та куртці зеленого кольору. Також біля зіркових батьків позують їхні підрослі сини. Платон та Данило теж демонструють кумедні гримаси, мило усміхаючись. Вони одягнені майже в однакові куртки. А ще хлопчики позують у стильних головних уборах.

У дописі Монатик побажав фоловерам хорошого дня та повідомив, що разом з рідними робитиме щасливе майбутнє. Нова сімейна світлина артиста відразу сподобалась багатьом шанувальникам.

Вони засипали виконавця компліментами, оцінивши його стильний лук. Також велика кількість фанів повідомила, що в артиста чудова сім’я.

А ще до приємних коментарів долучились зіркові колеги Монатика. За їхніми словами, артисту дуже пощастило з такою красивою дружиною.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Dmitriy Monatik (@monatik_official)

Читайте також: Відома співачка Даша Астаф’єва розповіла про свою участь в шоу “Маска”


Не пропустіть