Модні головні убори на зиму 2022: основні тренди

Головні убори вже давно мають тенденцію відходити на другий план, коли справа доходить до вбрання але на цьому все закінчується: за останні кілька місяців аксесуар пережив деяке відродження, яке почалося з раптового вибуху шапок з овчини на подіумах. Тепер, коли пухнасті капелюхи, сумки та взуття стали звичайним явищем, вони стали своєрідними воротами для ширшої різноманітності головних уборів, які тепер привертають загальну увагу.

У зв’язку з різким зростанням інтересу модної публіки до капелюхів, варто переглянути головні та конкретні тенденції, які носять зараз найвідоміші модниці. Який головний убір вибрати цієї зими? Про це читайте у нашій статті.

Затишний капелюх-відро

Від Fendi до Marni м’які пухнасті капелюхи з’явилися у найрізноманітніших колекцях цього сезону. Незважаючи на схвалення високої моди, не обов’язково витрачати сотні доларів на дизайнерську річ, є багато симпатичних та кумедних шапок з овчини та штучного хутра, які можна придбати по прийнятній ціні.

Мінімалістичні бейсболки

Це одна із тенденцій, яка зуміла витримати непостійний світ моди. Мінімалістичні бейсболки були в моді завжди але останнім часом вони справді набирають обертів. У мережі можна побачити дуже багато різних варіантів, але найстильніші з них завжди виконані у приглушених тонах та мають помітний слоган або логотип, промальований простим шрифтом.

В’язані головні убори

В’язання гачком асоціюється з літнім сезоном але багато стильних людей вирішили довести протилежне. Зважаючи на те, що цього року особливої популярності набирала естетика цього дизайну, це було лише питанням часу, коли її вплив досягнув категорії капелюхів. Це може бути капелюх-відро або берет – у будь-якому випадку він виглядає приголомшливо з простим пальто або з пуховиком.

Яскраві шапки

Якщо ви – не любителька капелюхів, вважайте, що ви чудово вписуєтесь в цей спосіб життя. Шапочки повинні бути не тільки круті, а й практичні в цю пору року. Взимку 2022 робіть ставки на яскраві кольори та відтінки.

Балаклава

Звичайно, вони зовсім не схожі на звичні шапки, але дизайнери перетворили їх на головні убори на зразок сумлінної моди, доповнені розкішними трикотажними матеріалами. Це чудовий вибір для дуже холодної погоди.

Читайте також: Модні пуховики 2021-2022: актуальні моделі, які будуть модними не один сезон


Не пропустіть