Модні пуховики 2021-2022: актуальні моделі, які будуть модними не один сезон

Якщо влітку з різноманітністю верхів проблем не виникає, то взимку особливо не розгуляєшся. Тому що у 90% випадків верхній шар – це пуховик. Як правило, 1-2 моделі достатньо для звичайного життя. Як елемент одягу він актуальний завжди. Але щосезону змінюється мода на самі деталі пуховиків.

Спочатку стилісти кажуть, що варто обирати моделі тільки з широкою стібкою, потім – тільки з вузькою. То тільки з горизонтальною, тому що діагональна виглядає старомодно. І так кожного сезону. При тому, що нормальний пуховик коштує чималих грошей і не хотілося б його міняти щороку. Тому, щоб законодавці моди не переживали, що у вашого пуховика закінчився модний термін придатності, вибирайте моделі актуального крою, що тримаються в тренді вже кілька років. Без яскраво виражених модних деталей, які можуть вже наступного сезону вийти з моди.

Давайте дізнаємося, який модний пуховик вибрати, щоб він грів нас взимку не один сезон.

Короткі

Можуть бути зі спущеною лінією плеча, найчастіше це фасон оверсайз: підійде для любительок об’ємних верхів. Також може бути вшивний рукав та прямий силует – підійде тим, хто хоче виглядати стрункою або любить об’ємні низи.

Шкіра

Шкіряні (у тому числі з екошкіри) пуховики зараз на піку популурності. В тренді будуть короткі та середньої довжини моделі. Бежеві, молочні, коричневі відтінки, чорний і кемел – ті кольори, що часто зустрічаються у різних виробників.

Нижче коліна

Пуховики середньої довжини нижче коліна за кроєм схожі на максі моделі. З високим коміром, косою або прямою стібкою. Можуть бути взагалі без неї,  на запах із поясом. Цього року дуже багато пуховиків різних відтінків.

Максі

Найтепліші пуховики. Основні відмінності пуховиків цього року – прямий і об’ємний крій, пряма широка або коса стібка, може бути комір, як у пальта. Блискавка може бути відкритою або з вітрозахисною планкою, внутрішні кишені.

Якщо хочете надати витонченості, вибирайте пуховик із поясом.

Стьобані

Не виходять із моди стьобані пуховики – пальто. Зараз популярні моделі з різним простроченням: дрібним і великим ромбом та ін. Можуть бути середньої довжини та максі, на кнопках або із запахом. Гарний вибір у демісезон, коли у кашеміровому пальті вже холодно.

Збираючись купити стьобану куртку, подумайте про варіант oversize. По-перше, це ультрамодний фасон, а по-друге, навіть узимку ви зможете одягнути під нього товстий теплий вовняний светр. Під просторою курткою його буде майже непомітно, і ви переживете навіть дуже сильні морози.

Читайте також: Модне взуття зима 2021/2022: трендові моделі на повну ногу


Не пропустіть