Соліст “БEZ ОБМЕЖЕНЬ” Сергій Танчинець розповів, як Тіна Кароль відмовилась записати з гуртом дует

Популярний український артист Сергій Танчинець, який є солістом гурту “БEZ ОБМЕЖЕНЬ”, поділився цікавими подробицями зі свого життя. Виконавець пригадав, як одного разу запропонував Тіні Кароль записати дует з гуртом. Однак, зірка відмовилась. Про це він розповів у програмі “Світське життя”.

За словами Сергія Танчинця, гурт запропонував артистці заспівати трек “Липень”. Соліст “БEZ ОБМЕЖЕНЬ” щиро надіявся, що Тіна Кароль із задоволенням погодиться. Однак, цього не сталося.

Також чоловік розповів, чому зірка українського шоу-бізнесу відмовилась заспівати з гуртом. Як виявилось, трек “Липень” не підійшов співачці емоційно. Натомість Тіна Кароль запропонувала гурту знятися в кліпі, проте цього теж не сталося.

Сергій Танчинець ні в якому разі не ображається на співачку. Він впевнений, що їхній дует з Тіною Кароль ще попереду. Також соліст гурту “БEZ ОБМЕЖЕНЬ” розсекретив, з ким із задоволенням записав би дует.

За словами артиста, він мріє випустити трек з такими зірками українського шоу-бізнесу, як Олег Винник, KAZKA та Lida Lee. А ще Сергій Танчинець не проти заспівати з гуртом “Океан Ельзи” та “Бумбокс”.

Читайте також: Ксенія Мішина розповіла, які забаганки озвучує у своєму райдері


Не пропустіть