Модні варіанти манікюру, які виглядають красиво навіть на нігтях, що відросли

Не кожна жінка може дозволити собі змінювати покриття кожні 2-3 тижні. Проте, мати доглянуті та охайні руки хочеться всім. Грамотний дизайн – ось вихід із цієї ситуації. У цій статті ми покажемо вам 5 стильних нейл-артів, які непомітно відростають і навіть через 3 тижні виглядають так, ніби ви щойно вийшли із салону.

Дизайн у стилі Negative Space

Negative Space дослівно перекладається як «негативний простір». У манікюрі цим терміном позначається повністю вільна від кольорового покриття область нігтьової пластини. А сам дизайн у стилі Negative Space складається із зображень, які розташовані на прозорій або камуфляжній підкладці.

Це можуть бути лінії, фігури, написи або малюнки, виконані від руки, а також наклейки або слайдери. Завдяки тому, що в дизайні з негативним простором превалює колір натуральної нігтьової пластини, він дуже красиво і непомітно відростає.\

Градієнт від бежевого або прозорого кольору

Градієнт або омбре – техніка манікюру, в якій колір біля кутикули плавно переходить в інший відтінок до торця. Якщо наносити біля основи нігтя бежевий або прозорий відтінок, а потім плавно розтягувати його кольором до кінчика, вийде майже непомітний початок омбре. Візуально здаватиметься, що колір береться з нізвідки або плавно розчиняється ближче до кутикули.

Цей ефект буде на руку тим, хто любить носити покриття більше 2-3 тижнів – абсолютно непомітно, де починається дизайн, а де – ніготь, що відростає.

Темний однотонний манікюр у глянці

Серед жінок існує думка, що непомітно відростають лише бліді бежеві або рожеві відтінки. Насправді, це не так. Вони поводять себе зовсім навпаки: підкреслюють недосконалості кутикули, що відросла, видають пил під кінчиком нігтя і розширюють пластину в міру її відростання.

Інша річ – темні відтінки. На контрасті зі світлою шкірою вони привертають увагу і акцентують її на собі, а не на вадах несвіжого манікюру. Бруд під нігтями темний колір не видає, а приховує. І візуально звужує нігтик.

Абстрактний нейл-арт з відступом від кутикули

Акцент на кінчику нігтя – хитрий хід, який допоможе відвернути увагу від покриття, що відростає. Абстракція, хвилі, геометрія або орнамент – можна намалювати що завгодно, важливо лише відступити від кутикули 3-5 міліметрів, щоб бежевий ніготь, що відростає, не так кидався в очі.

Місячний манікюр

Місячний манікюр знову повертається в моду але не зовсім у звичному для нас вигляді. Тепер лунки не малюють кольором поверх іншого відтінку, а залишають прозорими, не забарвлюючи нігті біля кутикули.

Глибина лунки грає вирішальне значення в тому, як непомітно відростатиме дизайн. Так, чим більша глибина, тим непомітніше відростає дизайн. А, якщо вона маленька, то лунка «розходиться» у міру відростання нігтя і стає видно, що вона відступає від його бічних паралелей – дизайн втрачає свій шарм і виглядає переношеним.

Контрастні відтінки або хитрий дизайн із відступом від кутикули допоможуть носити манікюр довше та заощадять кошти. А щоб нігті виглядали ще акуратніше, можна раз на 3-5 днів відсувати кутикулу від нігтьової пластини апельсиновою паличкою. З цим фокусом не тільки покриття виглядатиме свіжим, а й манікюр теж.

Читайте також: Трендовий манікюр в червоному кольорі на зиму 2022: 10 стильних варіантів


Не пропустіть