Трендовий манікюр в червоному кольорі на зиму 2022: 10 стильних варіантів

У рейтингу найпоширеніших кольорів для нігтів червоний безумовно входить до трійки найкращих. Через це існує безліч крутих дизайнів для таких нігтів.

Кращий червоний дизайн нігтів схожий на скарб, тому потрібно постаратися, щоб його знайти. Довгі пошуки вимагають багато часу та зусиль, а іноді й закінчуються деяким розчаруванням. Але вам пощастило, ми зібрали круті ідеї червоного манікюру на цю зиму за вас!

Симпатичні короткі червоні нігті

Додайте в дизайн свої улюблені візерунки або текстури, щоб зробити червоні нігті симпатичними. Цей манікюр має дизайн з подвійним акцентом, а візерунок на середньому пальці схожий на чудовий полуничний пончик.

Червоний місячний манікюр

Цей червоний дизайн легко нагадає вам класичний французький стиль але має зовсім інший вигляд. Ми вважаємо, що навіть такий простий варіант виділить вас із натовпу.

Червоно-зелені комбіновані нігті

Цей двоколірний комбінований манікюр може забезпечити плавний перехід від Різдва до весни. Акцентний ніготь із простим рослинним малюнком ще раз підтверджує цю точку зору.

Червоні французькі нігті

Незалежно від кольору нігтів, думаємо, у них не бракує кращого і креативного французького дизайну.

Червоні короткі нігті у мінімальному стилі.

Ці мінімальні червоні лінії висвітлюють цей простий короткий манікюр тілесного кольору. Цей дизайн продуманий і креативний, та здатний надихати!

Леопардові червоні нігті

Червоний колір надає леопардовим нігтям своєрідної дикості, і це поєднання одночасно класичне та модне.

Димчастий червоний манікюр

Димчасті червоні нігті, розписані вручну, виглядають як середньовічні вітражі.

Червоні нігті у стилі ретро

Цей вишуканий і чудовий аксесуар для нігтів може легко надати червоним нігтям атмосфери ретро ​​але не варто використовувати його занадто часто.

Червоно-білі мигдалеподібні нігті

Дизайн кожного нігтя – індивідуальний, червоний та білий вільно танцюють на нігтях. Хоча такий дизайн, як і раніше, виглядає дещо формально, він робить цей тип нігтів більш універсальним.

Яскраві червоні акценти

Зверху-вниз, ліворуч – червоний акцент з блискітками з’являється в різних місцях нігтя. Водночас, у дизайні використано популярні візерунки білого кольору.

Читайте також: Модний французький манікюр 2022: трендові дизайни та нові ідеї


Не пропустіть