Ембер Герд та її кохана вирішили розлучитися

35-річна Ембер Герд та 39-річна Б’янка Бутті не змогли продовжити свої стосунки. У зв’язку з частими роз’їздами в них не залишилося часу на особисте життя.

Американська актриса Ембер Герд та оператор Б’янка Бутті були разом близько двох років. Проте, їм не вдалося жити разом щасливо. Через часті роз’їзди їхні стосунки не приносили їм нічого, крім розчарування.

Останні кілька місяців зірки кіно провели окремо. І, навіть, не в різних містах, а на різних континентах: Ембер була у Британії, на зйомках продовження «Аквамена», а Б’янка працювала у Лос-Анджелесі.

«Їм не вистачало уваги. Ембер була з дитиною, а Б’янцы хотілося бути поряд із коханою. Герд, у свою чергу, чекала на підтримку від Бутті але не отримувала її. Від їхніх минулих почуттів ніби не лишилося й сліду — стосунки просто випарувалися. Кохання згасло», – розповіло джерело виданню Mirror .

І справді, після народження дитини у Герд з’явилося багато нових проектів. Актриса приділяє багато часу вихованню доньки Уни, яка з’явилася у квітні. Кінозірка також стала послом L’Oréal, що суттєво збільшило її зайнятість. Більшість проектів Ембер знаходяться не на території США, через що вона зовсім не має можливості побути з коханою, чия робота зосереджена в Штатах.

Незабаром Герд доведеться постати перед судом у рамках провадження з колишнім чоловіком. Джонні Депп подав позов про наклеп, під час якого його юристи отримали доступ до мобільного телефону Ембер. Про складні стосунки між колишнім подружжям вийде двосерійний документальний фільм під назвою Johnny vs. Amber.

Читайте також: Злата Огнєвіч розповіла, як залишилася без гонорару в новорічну ніч


Не пропустіть