Модні та стильні стрижки 2022: варіанти, які підійдуть жінкам будь-якого віку

Бути стильною, красивою та доглянутою можна у будь-якому віці. Варто пам’ятати, що краса юної дівчини 20 років значно відрізняється від зрілої краси жінки у віці 60 років. Кожен вік прекрасний і кожна жінка прекрасна! З часом змінюються не тільки речі, тренди, доглядова косметика, а й ставлення до життя. Виходить непотрібне, приходить універсальне та практичне. Це стосується не лише речей, а й стрижок та зачісок. Жінки у віці віддають перевагу простим стрижкам та укладанням, максимально простим у догляді.

Пропонуємо вашій увазі зачіски, які вважаються універсальними для всіх вікових категорій.

Каре

Стрижці під назвою “каре” не один десяток років, але вона досі не втрачає своєї популярності. Цю стрижку із задоволенням вибирають як юні панночки, так і жінки у віці. При виборі цієї стрижки варто пам’ятати, що з віком графічні лінії каре (прямий зріз, прямий густий чубчик) можуть підкреслювати вікові зміни, тому варто вибирати асиметричні варіанти, градуйоване каре, каре на ніжці і т.д.

Асиметричне каре

Цей різновид стрижки каре став окремим видом, який включає кілька стильних варіацій. Асиметричне каре з легкої руки голлівудських кінодів перетворилося на трендову стрижку останніх років. Каре з асиметрією дозволяє візуально скоригувати овал обличчя, замаскувати деякі недоліки та робить жіночий образ стильним та сучасним.

Каскадні стрижки

З віком якість і кількість волосся знижується, що змушує жінок робити все коротшу стрижку. Для тих, кому важлива не тільки довжина, а й об’єм, ідеальним варіантом будуть каскадні стрижки на будь-яку довжину волосся. Найпопулярнішими є каскадне каре та каскад на волосся середньої довжини. Спеціально вистрижені пасма різної довжини візуально додають волоссю об’єму але вимагають ретельного догляду та грамотного укладання.

Піксі

Популяризація маскулінного стилю в одязі призвела до того, що короткі зачіски та речі з чоловічого гардеробу стали повсюдними. Жінки вже не чіпляються за довге волосся і чудово виглядають із коротким. Піксі дозволяє грати не тільки на довжині волосся, але й з довжиною пасм. Піксі підходить жінкам будь-якого віку і робить образ грайливим та зухвалим.

Боб

Стрижка під назвою “боб” вважається одним з найбільших винаходів у перукарському мистецтві, так як вона ідеально підходить до будь-якого стилю, форми обличчя та віку. Особливістю цієї стрижки є подовжені пасма на маківці та укорочені, градуйовані на потилиці. Стрижка чудово виглядає на густому волоссі, а також надає додаткового об’єму тонкому волоссю. Варіацій цієї стрижки безліч, найактуальніша – боб-каре.

Гарсон

Любительки ультракоротких стрижок вже давно закохані в цю хлопчачу стрижку, яка вважається універсальною та однією з найпрактичніших у світі перукарського мистецтва. Спочатку стрижка називалася Bubikopf (у перекладі з ним. “Голова хлопчика”). Трохи пізніше їй дали назва «La Garçonne», що в перекладі з франц. мови означає «дівчинка-хлопець». Ця назва повною мірою відображає особливості цієї стрижки – короткої стрижки «під хлопчика».

Читайте також: Модні зачіски та укладання для жінок з коротким волоссям 2022: цікаві ідеї для новорічної ночі


Не пропустіть