Відому американську співачку Maeta вкусила змія під час зйомок кліпу

Популярна американська співачка Maeta повідомила фоловерам не дуже приємну новину. Зірка зізналась, що з нею трапився жахливий інцидент. Перед Новим роком Maeta вирішила потішити фанів своєю творчістю.

Співачка випустила новий кліп. Однак, під час його зйомок зірку вкусила змія. Подробицями вона поділилась в соцмережі Instagram. На особистій сторінці Maeta опублікувала чорно-білий фрагмент кліпу.

Перед камерою відома співачка постала зі зміями. Зірка хотіла неабияк здивувати шанувальників, тому наважилась позувати з плазунами. Maeta одягнула ефектне вбрання та зробила стильну зачіску.

Спочатку зйомки кліпу проходили чудово. Однак, в якийсь момент одна із змій вкусила жінку за обличчя. За словами Maeta, її життю та здоров’ю нічого не загрожує. На щастя, змія вкусила співачку за підборіддя, тому майже не пошкодила її обличчя.

Американська зірка неабияк злякалась. Проте, пізніше вона продовжила зйомки кліпу. Фоловери відразу прокоментували неприємний інцидент, який стався з Maeta. Вони назвали співачку нереально хороброю. А ще шанувальники побажали зірці більше не опинятись в таких неприємних ситуаціях.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Maeta (@maetasworld)

Читайте також: Ектор Хіменес-Браво пригадав, як обраниця заявила, що вагітна від нього


Не пропустіть