Модні та прості варіанти укладання волосся 2022

У нас для вас є хороша новина: у майбутньому сезоні нам буде набагато простіше, тому що балом править природність. Переконайтеся самі: у цій статті ми підготували для вас 7 укладок, які зараз на піку популярності.

Гладке пряме волосся

Здійснилося! Можна видихнути і прибрати плойку та бігуді подалі. Тренд на пряме волосся набирає популярності – без завитків, об’єму та текстури. Короткий, розслаблений образ, на створення якого не доведеться витрачати багато часу. Достатньо лише пригладити волосся біля проділу мусом чи гелем.

Дитячі кіски

Тонкі кіски біля скронь (і не тільки), такі популярні в 90-х, знову повернулися в моду. Це чудовий спосіб урізноманітнити повсякденну укладку! Просто заплетіть пару тонких кісок біля обличчя – і готово! Волосся можна залишити гладким, щоб не витрачати час перед дзеркалом або зробити укладання в стилі гранж, перетворивши свою шевелюру у творчий безлад.

Зачесане назад волосся

Зачесане назад волосся – тренд далеко не новий. Але, якщо раніше це були саме «мокрий» варіант укладання, то зараз стилісти радять наголошувати на природності. Отже, нам не знадобляться літри гелю та кілограми воску. Наносимо лише трохи стайлінгового засобу на прикореневу область, щоб вкласти пасма назад, а решту локонів залишаємо недоторканими.

Глибокий бічний проділ

Навіщо витрачати дорогоцінний час, щоб зробити своє тонке волосся пишним за допомогою фена або плойки? Можна і з меншими трудовитратами надати йому візуального об’єму. Просто змінюємо проділ: зміщуємо його нижче. Такі варіанти укладання зараз на піку популярності. Особливо з використанням декору у вигляді невидимок або шпильок.

Фантазійні пучки

Пучки – один із вічних трендів. Але цього сезону вони набувають абсолютно немислимих форм. Саме той випадок, коли можна на повну проявити свою фантазію. У тренді укладки з двома тугими пучками та випущеними пасмами біля обличчя. Але можна піти ще далі, зробивши зачіску з розпущеним волоссям, де кілька маленьких джгутів-пучків імітують корону (ну або антени для зв’язку з космосом).

У стилі ретро

Зачіски у стилі 20-х років минулого століття вже давно не дають спокою б’ютіголікам усього світу. Тренд плавно перекочує і в наступний рік. З однією лише різницею: тепер це не навмисне акуратна зачіска, а щось більш розслаблене. Достатньо лише завити кінчики волосся на плойку і прикрасити укладку шпилькою.

Плетіння

Стилісти пророкують повернення з минулого ще одного тренду — плетіння. І укладання має відповідати головній вимозі – зручність. Волосся, акуратно зібране в тугі косички або корзиночки, у будь-якій ситуації виглядатиме виграшно.

Читайте також: Стрижки, які завжди будуть у моді: 13 затребуваних ідей


Не пропустіть