Соломія Вітвіцька показала, як її накрило хвилею в Одесі

Відома українська телеведуча Соломія Вітвіцька відправилась на відпочинок в Одесу. Жінка вирішила прогулятись узбережжям зимового моря та насолодитись чистим повітрям. Під час прогулянки зірка “ТСН” зробила багато красивих кадрів. Їх жінка опублікувала на сторінці в Instagram.

Перед камерою Соломія Вітвіцька постала мокрою. Річ у тім, що телеведучу накрило хвилею. Проте, жінка зовсім не засмутилась. За словами зірки, світлини вийшли кращі, ніж вона очікувала.

На прогулянку узбережжям Соломія Вітвіцька одягнула стильне вбрання чорного кольору. Свій образ вона доповнила сонцезахисними окулярами. Також телеведуча продемонструвала щиру усмішку.

За її словами, жінка отримала велике задоволення. Навіть хвиля, яка накрила телеведучу, не зіпсувала їй чудовий настрій. У дописі Соломія Вітвіцька повідомила, що старається насолоджуватись кожною хвилиною свого життя.

В момент, коли жінку накрило хвилею, про ризик вона думала найменше. Телеведуча заявила, що дуже важливо вміти радіти простим речам та цінувати кожний прожитий день.

Шанувальники засипали телеведучу безліччю компліментів, оцінивши її нові фото. За словами фанів, на світлинах Соломія Вітвіцька має дуже щасливий вигляд. Вони щиро пораділи за жінку та побажали їй завжди насолоджуватись своїм життям.

Читайте також: Світлана Тарабарова показала, як з сім’єю прикрасила ялинку


Не пропустіть