Модні стрижки на осінь 2021

Головною родзинкою кожної жінки є правильно підібрана стрижка. Вона дозволить виглядати жіночною, стильною, красивою і доглянутою.

У цьому сезоні стрижки увібрали в себе нотку елегантності, свободи, зухвалості і нескінченної жіночності. Навіть дуже короткі стрижки, які пропонують стилісти, відрізняються шармом, красою і природністю.

Неважливо, яку стрижку ви оберете і якій довжині волосся ви віддаєте перевагу. У будь-якому випадку, зачіски цього сезону допоможуть вам кардинально змінити свій образ або внести деякі корективи в вашу зовнішність.

Головний критерій при виборі стрижок цього сезону – зручність і простота в укладанні. Багато сучасних жінок ведуть активний спосіб життя, займаються спортом, веденням бізнесу, просто занурені в домашні клопоти. Тому важливо швидко і без зусиль створити гарний образ за допомогою зачіски.

Саме тому стилісти в цьому сезоні пропонують зупинити свій вибір на коротких стрижках.

На піку популярності в цьому сезоні, як і раніше залишається стрижка каре. Різниця в тому, що в порівнянні з минулими роками вона перетворилася в більш сучасні форми.

Якщо ви не наважувалися в тому році обрізати волосся і зробити стрижку каре, може варто ризикнути в цьому сезоні? Особливо топовою буде стрижка боб-каре. Це та зачіска, яка дозволить вам виглядати кожного дня по-новому.

Ви можете вибрати будь-який варіант стрижки, незалежно від форми обличчя, віку і структури волосся. Боб-каре буде виглядати приголомшливо.

Піксі

У цьому сезоні піксі виглядає більш цікаво. Ці короткі стрижки як ніколи затребувані серед сучасних жінок, які ведуть активний спосіб життя.

Стрижка миттєво допоможе змінити зовнішність, придбати абсолютно новий стиль та імідж. Вона додасть грайливого, зухвалого образу, підкреслить красу і привабливість жінки.

Стрижка піксі не вимагає багато зусиль для укладання. У цьому сезоні недбалість і скуйовджене волосся будуть особливо популярними.

Трендом 2021-2022 року будуть стрижки з прямим, рваним або зачесаним назад чубчиком. Можна вибрати зачіску з проділом навскоси. Вітаються будь-які варіанти моделей.

Сессон

Головною перевагою цієї стрижки є відсутність укладання. Достатньо вимити волосся і просушити його феном. Якщо майстер правильно виконав стрижку, пасма ляжуть так, як треба.

Класикою є довжина до мочки вуха або до плеча. Варіанти стрижки підходять усім жінкам незалежно від густоти волосся. Це універсальна стрижка, яка не має обмежень.

Читайте також: Трендові стрижки з чубчиком 2021


Не пропустіть