Модні стрижки на коротке волосся 2022

Цього року стрижки на коротке волосся залишаються на піку своєї популярності. І це не дивно. Адже оригінальність форм і нестандартність рішень просто вражають. Стилісти практикують не тільки трохи подовжені але й неймовірно короткі варіанти. При цьому будь-яка з таких стрижок динамічна та сексуальна.

Універсальні зачіски

Отже, короткий боб є чимось середнім між стрижками гарсон і каре. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче спробувати щось нове та досить сміливе але не наважується на стрижку під хлопчика. Універсальність цієї зачіски полягає в тому, що вона підходить представницям прекрасної статі будь-якого віку.

Каре не здає своїх позицій. У класичному виконанні цієї стрижки волосся по одній лінії підстригається трохи нижче вуха. Проте всьому властиво змінюватися. Тому каре стає надзвичайно коротким, часто градуйованим, а в деяких випадках може взагалі нагадувати каскад.

Чубчик можна залишити чи ні, пасма можна спереду подовжити, можна виконати асиметрію та філірування – будь-який з цих варіантів є вдалим рішенням для того, щоб завжди залишатися у тренді. Експресію в зачісці дозволяє створити асиметрія, яка поступово входить у моду, а візуально подовжити шию допоможе каре з поголеною потилицею.

Модні стрижки у новому сезоні

Цього сезону дуже привабливо виглядає паж з короткими боками і досить густим чубчиком. Але стандартний стиль 50-х років цілком можна розбавити оригінальністю. Так, чубчик, вкладений назад за допомогою гелю, і створений в укладанні легка хвиля, виглядає дуже неординарно.

Ще одна модна стрижка на коротке волосся цього сезону – “гарсон”. Назва її французька. Слово “гарсон” означає “хлопчик”. Але це зовсім не означає, що підходить вона лише чоловікам. Вона є улюбленим варіантом ділових жінок.

Варто зазначити, що багато зірок цього року віддали перевагу стрижці «піксі». Вона найбільше підходить володаркам тонких і ніжних рис обличчя, так як ця стрижка відрізняється дуже коротким волоссям на потилиці та градуйованим асиметричним чубчиком. Юнацької експресивності, що межує із сексуальністю та нахабством, образу надають відкриті вуха.

Французька стрижка – це вибір для романтичних осіб. Цей варіант зачіски надає образу особливого шарму та елегантності. Для неї властива об’ємність на маківці та в тім’яній зоні. Іноді практикується легке подовження стрижки на скронях.

Обов’язковим елементом французької стрижки є чубчик як подовжений до брів, так і виконаний у формі трикутника. Така стрижка дуже вигідно підкреслює очі. Крім цього, вона надає своїй володарці певної динамічності та презентабельності. Молодіжний варіант – злегка скуйовджене і піднесене укладання.

Елегантність у моді завжди!

Дух часу покликана відображати стрижка москвичка. Її позиції міцно закріпилися з початку 80-х років і не втрачають своїх місць і сьогодні. З часом змінювалася лише довжина чубчика, а проділ то додавався, то забирався.

Завдяки дещо асиметричному силуету зачіска набуває елегантного і жіночного вигляду. Якщо волосся пряме, жорстке або сухе, то таку зачіску доведеться вкладати щодня. Зате вона дає можливість грати з різними стилями, заколовши назад чубок або створивши об’ємний чубчик.

Стрижки на коротке волосся завжди в моді і їм все підвладне. Вони можуть зробити ваш образ стриманим або розкутим, сексуальним або досить екстравагантним. Вони ідеально підходять для ділових жінок та для креативних підлітків. Все залежить лише від фантазії, вміння експериментувати та сміливості у прийнятті рішень.

Читайте також: Модні стрижки для тонкого волосся 2022


Не пропустіть