Модні стрижки для тонкого волосся 2022

Тонке волосся вимагає не тільки особливого догляду але й правильно підібраної стрижки. З коротким волоссям та стрижкою на середню довжину зачіска візуально виглядає об’ємніше. А головне, багато з них не вимагають додаткового укладання, що захистить ваше волосся від дії плойки та праски. У цій статті ми зібрали модні та красиві стрижки, які будуть популярні в новому році. Якщо і ви володарка тонкого волосся, швидше вивчайте варіанти та записуйтесь в салон!

Подовжений боб

Універсальний варіант для жінок з абсолютно різним смаком та стилем. Така стрижка виглядає об’ємно, свіжо та елегантно. Ви можете експериментувати з довжиною, фарбуванням та аксесуарами, і завжди виглядати на всі сто з подовженим бобом. Для більш недбалої текстури при укладанні трішки скуйовдіть волосся на маківці. Такий самий ефект ви отримаєте, якщо помиєте голову на ніч. Просто, швидко та зі смаком!

Боб-каре

Зачіска боб-каре залишається модною протягом кількох сезонів. Її особливість – простота та оригінальність. Вона не потребує спеціального укладання та дорогого догляду. Це чудовий варіант для тонкого волосся. Цікавіше ця стрижка виглядатиме на жінках із загостреним підборіддям та круглим обличчям.

Рвана стрижка

Зачіска з рваними кінцями – гарна ідея для кожної модниці! Стрижка ідеально виглядає на кучерявому і прямому волоссі. А головне: вона творить справжні чудеса. Густе волосся з рваною стрижкою стає більш легким, а тонкі локони отримують привабливий об’єм.

Дуже коротка стрижка

Тонке волосся може плутатися і виглядати безформним і неакуратним. Можна вирішити і цю проблему і, наприклад, підстригтися під хлопчика. Дуже короткі стрижки на тонкому волоссі виглядають ефектно і стильно: така зачіска додасть волоссю текстури, локони будуть виглядати більш живими та об’ємними.

Каскад

Каскад, що вже став класикою – найулюбленіший і найпопулярніший варіант стрижки у більшості жінок. Завдяки поєднанню в ній пасм різної довжини зачіска, навіть на рідкому волоссі, виглядає об’ємно. Варіант без чубчика акцентує увагу на очі та додасть до образу жіночності.

Читайте також: Стрижка боб: трендові ідеї для стильних красунь


Не пропустіть