Модні кольори зимового манікюру 2022

Взимку нейл-арт наповнюється цікавою та різноманітною палітрою. При виборі жінки роблять ставку на більш глибоку і чорну гаму відтінків. Це дозволяє підкреслити стильний смак та привабливий образ жінки. Багато кольорів залишаються актуальними незалежно від сезону, але взимку їх можна подати зовсім інакше. У цій статті ми зібрали всі модні кольори зими 2022 року, які безперечно варто спробувати на своїх нігтиках.

Приглушений фіолетовий

Бузковий відтінок став популярним ще навесні минулого року. І кожного нового сезону цей колір стає дедалі актуальнішим. Взимку майстри нейл-арту пропонують оформити свої нігті в приглушений фіолетовий, який більше підходить до зимового пейзажу. Цей відтінок чимось схожий на рожевий але в манікюрі виглядає зовсім інакше, ефектніше і красивіше.

Електричний синій

Сині глибокі відтінки особливо часто прикрашають нігтики модних жінок. І тут немає нічого дивного, адже синій асоціюється з небом, зимовими вечорами та Новим роком. Трендовий відтінок зими 2022 – електричний синій, що виглядає дуже яскраво але підходить для холодного сезону.

Сріблястий металік

Безперечно, золоті мотиви залишаються з нами. Але взимку 2022 року індустрія нейл-арту пропонує звернути увагу на сріблястий металік. Він чудово виглядає як у гліттері, фользі, так і у світловідбиваючому лаку. Дзеркальний ефект теж чудово виглядатиме в зимовому манікюрі.

Глибокий зелений

Зелений актуальний не лише у літній період, а й у зимовий сезон. Тільки для відповідного манікюру краще вибрати глибокий темний колір, що створює відчуття розкоші та ретро-стилю. Можна вибирати цей колір лаку у однотонному виконанні або прикрашати цим тоном барвисті малюнки.

Молочний

Молочний був в тренді ще восени. Взимку цей колір вийшов на перше місце, оскільки його порівнюють із природним відтінком снігу. Гарно виглядає манікюр із молочним кольором, якщо зробити його в техніці негативного простору чи ніжної вуалі. Цей манікюр вам точно ніколи не набридне, а також ви можете вибирати його для офісного дизайну.

Взимку 2022 року модниць чекає велика різноманітність стильних відтінків для манікюру. В основному – це глибокі та насичені кольори, які підкреслюють солідність образу. Але також можна вибирати і теплішу і ніжнішу палітру, що дозволяє вказати на ніжність натури прекрасної леді.

Читайте також: Трендовий манікюр на довгі нігті 2022


Не пропустіть