Трендовий манікюр на довгі нігті 2022

Довгі нігті – це перш за все красиві руки та можливість зробити цікавий дизайн.

Красиві довгі нігті у всі часи були, і, як і раніше, залишаються прикрасою та акцентною деталлю в образах милих жінок. Трендовий манікюр дозволяє створювати будь-який нейл-арт, який ви тільки забажаєте.

Багато що в дизайні на довгих нігтях залежить від форми – гострі, мигдалеподібні, овальні, м’який та гострий квадрат. Вибір тієї чи іншої форми нігтів дозволяє досягти різного за стилем модного манікюру на довгих нігтик.

Довгі нігті самі по собі привертають до себе увагу але, водночас, складні у носінні. Тому манікюр на такі нігті має свої особливості:

  • Будь-яке покриття на нігтях такої довжини виглядатиме значно яскравіше. Тому варто уважно підбирати дизайн та колір лаку.
  • Оскільки кінчик нігтика зазнає підвищених навантажень, не слід його додатково перевантажувати стразами.
  • Така довжина, швидше за все, не підійде любителькам спорту та активного способу життя, оскільки ці нігті найбільш схильні до механічних пошкоджень.
  • Найбільш популярною формою за таких розмірів є мигдалеподібна. Проте, крім неї, існують інші: квадратна, гостра, овальна.

Написи на довгих нігтях

Найкраще виконувати подібні написи на довгих нігтях в монохромі, що буде більш читальним. Прикрасити можна або окремі пальчики, як, наприклад, великий або безіменний, або створити написи на всіх і відразу.

Мінімалізм

У мінімалістичному оформленні найкраще будуть виглядати традиційні відтінки, а також приглушені і спокійні. Трендом довгих нігтів 2021-2022 є тілесні відтінки у стилі nude.

Матовий манікюр на довгі нігті

Модний манікюр з довгими матовими нігтями у напрямку омбре, монохромі, з піском, написами дозволить досягти вишуканого манікюру.

Довгі нігті зі стразами

Стрази дуже яскраві, блискучі та різноманітні. Завдяки їм будь-який манікюр оживає просто на очах, що дозволяє створювати практично з нічого урочисті та святкові дизайни. Стрази можуть підійти лише для створення родзинки, не варто з ними “перегинати палицю”.

Читайте також: Трендові дизайни манікюру на січень 2022


Не пропустіть