Олена Кравець зізналась, що святкування її 45-річчя пішло не за планом

Відома українська акторка Олена Кравець вирішила розповісти, як відсвяткувала свій день народження. Не так давно зірці студії “Квартал 95” виповнилось 45 років. День народження знаменитість планувала відсвяткувати в колі найближчих людей. Проте, за її словами, все пішло не за планом.

Олена Кравець зізналась, що 1 січня в неї захворіли діти. Знаменитість змушена була залишитись вдома, щоб за ними доглядати. Також акторка заявила, що багато її друзів, яких жінка запросила на день народження, відправилось на відпочинок.

45-річчя зірка українського шоу-бізнесу зустріла у компанії дітей та чоловіка. Вона повідомила, що в день народження доглядала за хворими дітьми та читала повідомлення з привітаннями, які отримувала від друзів.

За словами Олени Кравець, вона зовсім не засмутилась, що святкування 45-річчя пішло не за планом. Акторка чудово провела час у сімейному колі. Ввесь день вона дивилась фільми з дітьми та чистила їх мандаринки.

А ще Олена Кравець зізналась, що зовсім не боїться свого віку. З кожним роком жінка стає лише мудрішою. Вона вміє насолоджуватись кожною хвилиною життя та радіє простим речам.

Читайте також: Jerry Heil розчулила мережу піснею, яку присвятила своєму покійному дідусеві


Не пропустіть