Jerry Heil розчулила мережу піснею, яку присвятила своєму покійному дідусеві

Відома українська виконавиця Jerry Heil неабияк розчулила мережу своїм новим треком. Артистка написала пісню, яку присвятила своєму покійному дідусеві. Новий трек з’явився на її каналі в Youtube.

Через короткий проміжок часу відео набрало шалену кількість переглядів. Величезна кількість фоловерів відразу прокоментувала нову пісню Jerry Heil.

За їхніми словами, трек артистки вийшов настільки пронизливим, що його неможливо слухати без сліз. Така реакція юзерів не могла не потішити Jerry Heil.

Співачка записала для фоловерів ролик, в якому повідомила, що вдячна кожному, хто відреагував на її творчість. Також зірка зізналась, що ця пісня відіграє для неї неабияку роль.

За словами Jerry Heil, свого дідуся вона втратила у 10-річному віці. Для артистки рідна людина була неабиякою опорою та підтримкою. Дідуся виконавиця вважала справжнім другом. Вона звернулась до своїх шанувальників та попросила цінувати кожну хвилину, проведену з рідними людьми.

Jerry Heil зі сльозами на очах записала для них ролик та запустила флешмоб в Instagram. А ще виконавиця повідомила, що в її пісні зібрані всі спогади про дідуся.

Читайте також: Марічка Падалко замилувала мережу світлиною зі своїми батьками


Не пропустіть