Марічка Падалко замилувала мережу світлиною зі своїми батьками

Зірка “ТСН” Марічка Падалко завітала в гості до своїх батьків. За словами телеведучої, вона обожнює проводити час з рідними людьми. До батьків жінка приїхала на Різдво.

Марічка Падалко чудово провела з ними час та, навіть, зробила спільне фото. Світлину з батьками телеведуча опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Перед камерою усміхнена Марічка Падалко постала у сірому светрі та оранжевій сорочці. Вона позує за святковим столом та обіймає своїх батьків.

Мама й тато телеведучої з’явились перед камерою у чорному вбранні. Вони продемонстрували милу усмішку та вразили неабиякою схожістю з донечкою.

У дописі Марічка Падалко повідомила, що дуже любить приїжджати в гості до своїх батьків. Жінка із задоволенням проводить з ними час та насолоджується родинним затишком.

Фоловери відразу прокоментували нове фото телеведучої. Вони засипали жінку компліментами, назвавши її чудовою донечкою. А ще шанувальники додали, що Марічка Падалко неабияк схожа до своїх батьків. Юзери побажали зірці веселих свят та здійснення усіх бажань.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Марічка Падалко (@marichkapadalko)


Не пропустіть