Леся Нікітюк показала свою бабусю, якій виповнилось 87 років

Відома телеведуча Леся Нікітюк обожнює проводити час зі своєю родиною. На Різдво зірка завітала до бабусі, якій виповнилось 87 років. На сторінці в Instagram Леся Нікітюк поділилась зворушливою світлиною з рідною людиною. Перед камерою 87-річна бабуся телеведучої постала у сірому светрі та строкатій хустці.

Леся Нікітюк ніжно пригорнулась до рідної людини та продемонструвала милу усмішку. У дописі зірка українського шоу-бізнесу привітала фоловерів з Різдвом та побажала всім міцного здоров’я.

Перед камерою телеведуча теж постала у чорній хустці з квітковим принтом. А ще вона додала, що саме на Різдво її бабусі виповнюється 87 років.

Леся Нікітюк чудово провела час з родиною. Також вона показала святковий стіл, на якому була велика кількість смачних страв. А ще телеведуча пригадала своє дитинство.

Леся Нікітюк показала панельну дев’ятиповерхівку з облупленим фасадом, в якій виросла. Також зірка встигла зробити світлину з двоюрідним братом Дмитром.

Шанувальники засипали зірку безліччю компліментів та приємних слів. Вони побажали бабусі Лесі Нікітюк міцного здоров’я та похвалили телеведучу за те, що вона не забуває про своїх рідних.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Леся Никитюк (@lesia_nikituk)Не пропустіть