Дружина Євгена Кота відверто розповіла, чому в них немає дітей

Відоме зіркове подружжя Євген Кот та Наталія Татаринцева вже п’ять років перебувають у шлюбі. Проте, в закоханих досі немає дітей. Нещодавно чемпіонка світу з танців на пілоні розсекретила, чому не народила коханому малюка.

Подробицями вона поділилась в інтерв’ю програми “Мій секрет”. За словами Наталії Татаринцевої, зараз вона найбільше мріє про те, щоб стати мамою. Однак, поки що їй це не вдається.

Дружина Євгена Кота відверто розповіла, що через фізичні та психологічні навантаження не може завагітніти та виносити дитину. Тривалий час жінка була в олімпійській збірній. Постійні стреси та навантаження відбились на її здоров’ї.

Наразі Наталія Татаринцева повністю змінила свій графік. Вона намагається перебувати у гармонії із самою собою. Також гімнастка розповіла, як до цієї ситуації ставиться її чоловік.

За словами жінки, він повністю підтримує кохану та не перестає вірити, що подружжя стане батьками. Підтримка та розуміння Євгена Кота неабияк допомагають танцюристці.

Також вона повідомила, що наразі подружжя консультується з багатьма лікарями. Наталія Татаринцева неабияк вдячна коханому за підтримку та розуміння. Жінка щиро вірить, що все-таки подарує йому малюка.


Не пропустіть