Слава Камінська підбила підсумки 2021 року та відверто розповіла про пережиті труднощі

Знаменита українська співачка Слава Камінська вирішила розпочати 2022 рік з приємного, тому відправилась на відпочинок. Компанію жінці склала її подруга. Наразі артистка перебуває в Туреччині.

Вона насолоджується красивою природою та відвідує багато цікавих місць. Також Слава Камінська вирішила підбити підсумки 2021 року. На сторінці в Instagram зірка опублікувала новий допис, в якому поділилась пережитими труднощами.

Співачка зізналась, що 2021 рік був для неї надто важким. Вона пригадала конфлікт з ексколегою Вікторією Смеюхою та заговорила про зраду, яку їй довелося пережити.

Також Слава Камінська подякувала своїй подрузі за велику підтримку. За словами зірки, вона дуже цінує дружбу з людиною, в якій остаточно впевнена.

Виконавиця заявила, що поїздка в Туреччину стала для неї дуже символічною. На цей раз Слава Камінська відпочивала без дітей. Проте, наступного разу вона планує поїхати в Туреччину з донечкою та сином.

Також зірка поділилась з фанами красивою світлиною, яку зробила на тлі чудового краєвиду. Перед камерою Слава Камінська постала у білосніжній футболці. Вона зробила стильний макіяж та зібрала волосся у високий хвіст.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений SLAVA KAMINSKA (@babaslavka)


Не пропустіть