Даша Квіткова замилувала мережу світлиною з підрослим сином

Популярна українська блогерка та переможниця дев’ятого сезону проєкту “Холостяк” Даша Квіткова показала свого підрослого сина. Жінка неабияк радіє, що в її житті з’явився малюк. Щаслива мама насолоджується кожною хвилиною, проведеною з сином. Також Даша Квіткова активно поєднує материнство зі своєю кар’єрою.

Не так давно дружина Нікіти Добриніна вирішила показати світлину зі своїм сином. В Instagram-stories блогерка запостила зворушливі кадри та неабияк замилувала мережу.

На фото маленького Лева тримає його прадідусь. Він ніжно пригорнувся до малюка та продемонстрував щиру усмішку. А ще Даша Квіткова показала фото з сином, яке було зроблене 21 тиждень тому.

За цей час малюк неабияк підріс. Велика кількість фоловерів відразу прокоментувала кадри. Вони повідомили, що син Даші Квіткової дуже до неї схожий. За словами юзерів, блогерка є чудовою мамою.

Жінка не лише займається вихованням свого сина, а й активно працює. Також шанувальники попросили Дашу Квіткову частіше публікувати світлини з маленьким Левом.

Читайте також: Євген Кошовий та його дружина у білосніжному вбранні зачарували романтичним фото на Мальдівах


Не пропустіть