Трендовий манікюр на квадратні нігті 2022

Правильна форма нігтів не тільки доповнить ваш вибір кольору чи дизайну, але й зробить вашу руку привабливішою. Квадратна форма нігтя з прямими краями та прямокутним кінчиком виглядає акуратно та стильно.

Геометричний манікюр на квадратні нігті

Квадратна форма нігтів вважається найестетичнішою з точки зору геометрії, тому всі геометричні види нейл-дизайну ідеально виглядатимуть саме на квадратній формі нігтів.

Мармуровий дизайн

Мармуровий тренд у 2021 році настільки популярний, що цей простий, але дуже ефектний дизайн на квадратні нігті стане вашим найкращим вибором, коли ви не можете визначитись із бажаним стилем.

Пастельні відтінки для мармурового манікюру виглядають стильно та по-дівчачому на квадратному дизайні нігтів, залишаючи багато місця для творчості. Вони також підходять до будь-якого вбрання: ошатного або повсякденного. Кількість відтінків нескінченна, тому можна вільно фантазувати.

Манікюр з блискітками на квадратні нігті

Це популярний дизайн нігтів серед багатьох жінок. Він дуже милий і підходить до будь-якого кольору лаку. Від пастельних нюдових відтінків до яскравої і сміливої ​​палітри – блискучі нігті підходять до всього. Він може бути на будь-якому пальці на ваш вибір, але більшість жінок вибирають безіменний.

Дизайн нігтів зі стразами

Квадратна форма нігтів чудово підходить для манікюру з камінням та стразами. Дизайн нігтів за допомогою камінчиків не може залишити байдужим жодну дівчину. Іноді краще менше, та краще, це безумовно, відноситься до цього шикарного дизайну нігтів, не наносьте каміння на всі нігті, краще акцентуйте увагу на одному-двох нігтях.

Найчастіше використовуються стандартні прозорі або світло-сріблясті кольори.

Французький манікюр на квадратні нігті

Серед величезної різноманітності манікюру, як і раніше, лідирує французький дизайн нігтів. Френч на квадратній формі дозволяє сформувати на нігтях ідеально рівний і пропорційний манікюр, що підходить як для особливого випадку, так і для повсякденного життя. Варіація френча можлива не тільки з білим лаком але й з іншими кольорами.

Матове покриття

В матовому манікюрі на квадратних нігтях переважає мінімалізм деталей. Доповнюйте дизайн тонкими лініями, квітами, анімалістичними принтами та орігамі. Найбільш виграшним варіантом буде комбінований манікюр з глянсовим та матовим покриттям.

Крапки на квадратних нігтях

Крапки у квадратному манікюрі виглядають дуже лаконічно та грайливо. Чудовим рішенням для такого дизайну стануть камуфубукі, стрази, блискітки, а також стандартний спосіб нанесення точок за допомогою дотсу. Підбирайте лаконічну колірну гаму для даного дизайну, робіть цятки світлішими або темнішими за основне покриття.

Читайте також: Трендовий манікюр на січень 2022: 12 стильних ідей


Не пропустіть