Модні стрижки без чубчика на тонке волосся середньої довжини 2022: 10 бездоганних ідей

Природа нагородила кожну жінку індивідуальністю. Щоб виглядати розкішно, не обов’язково мати густе волосся. Якщо пасма стали тонкими, майстри перукарського мистецтва можуть порадити, як виправити ситуацію за допомогою лікування та догляду за волоссям. Якщо тонке волосся було дароване з народження, слід правильно вибирати стрижку. Волосся виглядатиме здоровим, міцним і об’ємним, якщо ви зробите вибір на користь стрижок без чубчика. У нашій добірці ви знайдете найпопулярніші зачіски 2022 року.

Італійка

Ця стрижка з’явилася у 80-х роках завдяки італійському стилісту Арланду Тоссі. Варіант без чубчика досі користується популярністю у різних країнах. В якості основи використовується волосся середньої довжини. Створюється ефект «шапочки», волосся підстригається по всій довжині сходинками. Жінка виглядає доглянуто, образ одразу стає свіжішим. Можна експериментувати з кольором волосся, особливо добре виглядає мелірування.

Боб

Представниці прекрасної статі люблять цю стрижку за універсальність і ефект, що омолоджує. Подовжені пасма філірують на кінцях, тому овал обличчя здається м’якшим і гармонійнішим, а волосся випромінює здоров’я. Підборіддя виглядає жіночнішим. Боб без чубчика виглядає природно. Його простіше вкладати, ніж робити зачіски з чубчиком. Це вибір впевнених у собі жінок, котрі точно знають, що хочуть отримати від життя.

Каскад

Багатошарова стрижка завоювала серця жінок по всьому світу. Це не дивно, адже техніка каскаду тонке волосся перетворює на пишну шевелюру. Локони стають слухняними. За рахунок багатошаровості створюється стійкий об’єм від верхівки. Плавний перехід між пасмами найбільше помітний у профіль.

Каре

Стрижка, яка ніколи не вийде із моди. Стильне каре доступне в безлічі варіацій. Для тонкого волосся чудово підійде каре без чубчика. Що вибрати: прямий, бічний або косий проділ, залежить тільки від вашого бажання та переваг.

Вибрати правильну ефектну стрижку – півсправи. Важливо вкладати її після миття. Це можна робити у домашніх умовах. Достатньо висушити мокре волосся та використовувати стайлінгові засоби.

Читайте також: Трендові стрижки з чубчиком, які будуть в моді в 2022


Не пропустіть