Як жінці боротися зі стресом на роботі?

Навіть ті жінки, які дуже люблять свою роботу, часто відчувають дискомфорт. Причиною стресу може бути будь-який чинник. Наприклад, запах в офісі, яскраве освітлення, велика кількість задач. Якщо таких факторів накопичується багато, то порушується сон та самопочуття. Навіть найкраща робота в Одесі виснажує, але ті, хто задоволені нею, відчувають тривогу набагато рідше. Великий вибір вакансій пропонує сервіс OLX Робота.

Способи подолання стресу

Існують перевірені способи підняти собі настрій та позбутися тривожних відчуттів. Серед них:

  • прогулянки на свіжому повітрі;
  • спілкування з домашніми тваринами;
  • медитації;
  • дихальна гімнастика;
  • музика та багато іншого.

Звичайно, якщо мова йде про знаходження в офісі та купу невирішених справ, то кота не погладиш і на вулицю не вийдеш. Тяжко в такій ситуації займатися і дихальною гімнастикою. Вищевказані способи підходять лише для домашньої обстановки. Але є методи, які дозволяють позбутися стресу навіть на робочому місці.

Боротьба з тривогою на роботі

Допоможе в боротьбі мати календар справ. Часто цього достатньо, щоб спланувати всі свої дії наперед. Якщо неможливо втримати в голові всі обов’язки та задачі, краще за все записати їх в щоденник.

Завжди за робочим комп’ютером можна зробити невелику перерву, вимкнувши монітор на кілька хвилин. Не треба витрачати вільну хвилину на перевірку пошти або моніторинг сторінки в соціальній мережі. Краще повністю відключити електроніку.

Глибоке дихання – один з найефективніших способів боротьби з поганим настроєм. Існує досить багато технік дихальної гімнастики, але на робочому місці достатньо кілька хвилин присвятити глибокому диханню. Достатньо вдихати, рахуючи до 10, а потім так само випускати повітря.

Навіть милування краєвидом з вікна покращить настрій жінці в офісі. Просто не всі готові присвятити 2-3 хвилини боротьби з тривогою. Навіть якщо графік дуже завантажений, потрібно виділяти хвилини не на мобільні гаджети, а на прості процедури, які допоможуть покращити самопочуття.


Не пропустіть