Український співак Геннадій Вітер розповів, якими насправді є Оля Полякова та Олег Винник за межами сцени

Відомий український співак та телеведучий Геннадій Вітер вирішив розповісти, з ким спілкується в шоу-бізнесі. За словами чоловіка, його зіркове оточення є зовсім маленьке. Найбільше чоловік підтримує зв’язок з Олегом Винником та Олею Поляковою.

Нещодавно артист розсекретив, які насправді його зіркові колеги за межами сцени. В новому інтерв’ю Геннадій Вітер повідомив, що виконавців пов’язує не лише міцна дружба, а й спільні секрети. За словами чоловіка, Олег Винник та Оля Полякова є надзвичайно привітними та щирими людьми.

Артист зізнався, що спілкування з ними приносить лише задоволення. Також Геннадій Вітер заявив, що за межами сцени Оля Полякова й Олег Винник є дуже простими.

За словами виконавця, вони ніколи не ставлять у пріоритет свій зірковий статус. А ще чоловік додав, що з Олею Поляковою завжди можна поговорити на будь-яку тему. Про Олега Вінника він теж висловився дуже позитивно.

Геннадій Вітер назвав його надзвичайно творчою та душевною особистістю. А ще, за словами чоловіка, до кола його спілкування входять так зірки, як Дмитро Монатик, Андрій Данилко та Сергій Танчинець.

Читайте також: Дмитро Комаров повідомив, чи розпочав будівництво дачі в Карпатах


Не пропустіть