Модні стрижки 2022: 5 варіантів, від яких у чоловіків дух захоплює

Волосся – це чи не перше, на що чоловіки звертають увагу під час зустрічі. Тому ми, жінки, цілком можемо використовувати їх як зброю для спокуси. У цій статті ми розповімо, які стрижки зберуть найбільше захоплених поглядів та компліментів від протилежної статі та будуть в тренді у 2022 році.

Подовжене боб-каре

Каре асоціюється з самодостатньою та впевненою у собі жінкою, яка чітко знає, чого хоче. Коротких жіночих стрижок більшість чоловіків побоюється, але видовжене каре зовсім інша справа. Це про ніжність та сексуальність. Тому, якщо ви готові до експериментів, спробуйте цю стрижку. Чоловіки будуть озиратися, от побачите!

Довге розпущене волосся

Чоловіки цінують природність. Тому довге розпущене волосся точно приверне їхню увагу. А якщо воно ідеально пряме та блискуче – це ще плюс 10 балів до сексуальності. І забудьте про лаки – пасма повинні бути розсипчастими, м’якими і приємними на дотик. І, звичайно ж, виглядати здоровими, насиченими та густими.

Високий пучок

А ця зачіска радше романтична, ніж сексуальна. Відкрита шия підкреслить чарівну жіночу тендітність. Важливо, щоб пучок був об’ємним і злегка розпатланим (ні в якому разі не зализаним!). Інакше, коли волосок до волоска, та ще й усе щедро присмачене лаком, вигляд виходить неприродний. А якщо до легкої недбалості додати пару випущених пасм біля обличчя це гарантований успіх.

Розпатлані локони

Якщо у вас в’ється волосся, вам пощастило. Пишні і злегка розпатлані локони, ніби ви недавно вийшли з душу, виглядають дуже спокусливо і точно не залишать чоловіка байдужим. Щоб досягти бажаного ефекту, вимийте волосся, дочекайтеся, коли воно підсохне природним шляхом, потім нанесіть мус для об’єму , нахиліть голову вниз і досушіть феном.

Довге кучеряве волосся

Дорогі жінки, відкладіть праски. Чоловіків справді приваблюють довгі кучеряві локони. Хоча ми часто користуємося випрямлячем, щоб не возитися з кучерями, здорове і блискуче волосся завжди виглядає краще. Цінуйте цей подарунок природи та виберіть собі якісні засоби для догляду, від використання яких ви отримуватимете кайф та мільйони компліментів.

Пляжні хвилі

Ще один чарівний варіант – пляжні хвилі. Ця зачіска робить образ ніжним та легким і нагадує про спекотне літо. Особливо з ледь помітним меліруванням, коли локони виглядають так, ніби вигоріли на сонечку. Створити їх простіше простого: на мокре вимите волосся нанесіть текстуруючий спрей і висушіть його феном з насадкою дифузором. Усе!

Читайте також: Косий чубчик: 10 трендових стрижок для сучасних жінок


Не пропустіть