Косий чубчик: 10 трендових стрижок для сучасних жінок

Косий чубчик – чудове рішення для сучасних жінок. Він цікаво виглядає практично на будь-якій формі обличчя, а що найцікавіше, підходить до будь-якої стрижки. Крім того, косий чубчик не дуже вибагливий у вкладанні, а це означає, що щоранку у вас буде кілька вільних хвилин для себе коханої.

Косий рваний чубчик

Косий рваний чубчик допоможе вам зробити свій образ дещо бунтарським. Чудово підійде такий варіант чубчика під боб, каре, піксі або каскад. Використовують його у своїх образах найчастіше молоді леді, які не бояться експериментів, але останнім часом косий рваний чубок можна побачити і в образах старшого покоління.

Косий подовжений чубчик 

Якщо ви любите жіночні стрижки, пострижіть собі косий подовжений чубчик. Подібне рішення чудово поєднуватиметься практично з будь-якими стрижками, незалежно від форми обличчя жінки.

Косий чубчик з куточком

Косий чубчик з куточком – ідеальне рішення для тих жінок, які шанують елегантність та строгість у своєму образі. Таким чубчиком можна доповнити стильне каре, каскад, боб, піксі, гаврош або гарсон.

Косий чубчик на коротке волосся

Якщо у вас коротке волосся, значить ви любите робити сміливі експерименти зі своїм образом. Ми ж радимо вам придивитися до косого чубчика, який гармонійно поєднуватиметься з усіма нині популярними короткими стрижками.

Косий чубчик на волосся середньої довжини

Не менш витончено та стильно косий чубчик виглядає і на середньому волоссю. Боб, каре, каскад або всіма улюблена драбинка чудово виглядають з косим коротким або з подовженим чубком.

Косий чубчик на довге волосся

Щоб довге волосся не виглядало нудно, розбавте його стильним фарбуванням, а також косим чубчиком, який останнім часом знаходиться на піку популярності.

При виборі того чи іншого виду косого чубчика, відштовхуйтеся насамперед від форми свого обличчя. Якщо ж вам важко зробити цей вибір, відвідайте професійного майстра перукаря, який підкаже ідеальний варіант чубчика і стрижки саме для вас.


Не пропустіть