55-річна Геллі Беррі заявила, що не виходила заміж за відомого музиканта Вана Ханта

Знаменита голлівудська акторка Геллі Беррі неабияк приголомшила своїх шанувальників. 55-річна зірка вже понад рік зустрічається з відомим музикантом Ваном Хантом. Проте, фоловери були впевнені, що акторка вийшла за нього заміж.

Причиною для таких чуток стала нова світлина зірки, яку вона запостила на сторінці в Instagram. Перед камерою Геллі Беррі позувала з бойфрендом у храмі на фоні стола. Підпис до фото неабияк заінтригував мережу. Акторка натякнула, що офіційно узаконила стосунки зі своїм коханим.

Проте, як виявилось пізніше, жінка просто пожартувала. Геллі Беррі повідомила, що неабияк повеселилась зі своїм бойфрендом на Новий рік. А ще, за словами акторки, вона неабияк вражена, наскільки швидко поширюються чутки про її особисте життя.

Велика кількість фанів неабияк засмутилась, коли дізналась правду. Однак, фоловери все ж сподіваються, що Геллі Беррі узаконить стосунки з коханим.

Вони побажали акторці успіхів в особистому житті. А ще, за словами шанувальників, Геллі Беррі та Ван Хант є дуже красивою парою.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Halle Berry (@halleberry)

Читайте також: Сніжана Бабкіна показала, як виглядають її старший син та мама


Не пропустіть