Класичний манікюр у нюдових тонах: трендові ідеї 2022

Манікюр у нюдових тонах – класика на всі епохи. Дизайн у лагідних, ледь видимих ​​відтінках виглядає неординарно на нігтях будь-якої довжини та форми.

З нюдовими тонами можна зробити привабливий манікюр: як однотонний, так і з різним дизайном.

Кремовий лак нерідко плутають із бежевим. Вони дійсно ідентичні по колірній гамі але мають велику кількість відмінностей. Наприклад, кремовий лак дещо світліший за бежевий, в ньому є білястий пігмент.

Кремовий колір поєднує в собі холодний і теплий підтон, що не скажеш про бежевий, який завжди теплий. На фоні шкірного покриву кремовий манікюр виглядає значно виразніше.

Кремовий може застосовуватися як для однотонного покриття, так і для оригінального важкого дизайну. Кремовий – чудова альтернатива білому або бежевому кольору, він чудово виглядає з бордовим, насиченим блакитним або чорним кольорами.

Кремовий колосально виділяє колір шкіри, тому з легкістю може використовуватися для однотонного покриття. На нігтях кремовий манікюр буде суттєво помітним, нейл-арт не буде «зливатися» з кольором шкіри, дизайн виглядатиме стримано і лаконічно.

Монотонний манікюр допоможе приховати малозначні похибки нігтьової пластинки. Якщо на чорному тлі похибки майстра одразу помітні, то кремовий колір приховає їх, дозволить зробити короткий дизайн.

Читайте також: Модні ідеї оригінального французького манікюру 2022


Не пропустіть