Роман Сасанчин вперше показав обличчя новонародженої донечки

Відомий український виконавець Роман Сасанчин не може натішитись появі маленької донечки. Нещодавно його дружину виписали з пологового будинку.

Артист насолоджується першими днями батьківства та постійно проводить час з донечкою. Не так давно Роман Сасанчин потішив мережу зворушливими кадрами. Він вперше показав обличчя крихітної донечки.

Щасливі батьки вирішили не приховувати малюка, тому із задоволенням поділились чудовими кадрами з донечкою. Відомо, що дівчинці дали красиве ім’я Елізабет. В Instagram-stories молоді батьки опублікували фото з донечкою. Дружина Романа Сасанчина не вірить у закиди, що мовляв, дитину до хрестин краще не показувати.

Зворушливі кадри відразу оцінила величезна кількість шанувальників. Вони засипали новоспечених батьків безліччю компліментів та привітань. Шанувальники не перестають радіти за закоханих. Вони дуже щасливі, що в пари народилась крихітна донечка.

Також дружина Романа Сасанчина розсекретила, що зовсім скоро планує похрестити маленьку донечку. Іванна вже підбирає familylook на таку чудову подію. Фоловери з нетерпінням чекають нових світлин з хрестин Елізабет.

Читайте також: Соломія Вітвіцька вперше показала свою сестру-красуню


Не пропустіть