Модні стрижки 2021: чудові варіанти для жінок з повним обличчям

Багато жінок апетитних форм часто припускаються серйозної помилки. Вони відрощують волосся, будучи впевненими, що довгі зачіски приховають усі недоліки їхньої зовнішності. І в цьому вони глибоко помиляються.

Досвідчений майстер запропонує коротку або подовжену стрижку, яка допоможе візуально зменшити пухкі щічки і приховати друге підборіддя. Головною особливістю стрижок для повного обличчя є багатошаровість.

Чим більше у зачіски симетричності, виразних ліній, тим помітніша повнота. Також стилісти не рекомендують повним жінкам носити начісування, “зализані” зачіски і короткі чубчики.

У зачісках також рекомендується уникати рівних контурів і прямих ліній. Перевагу варто віддати асиметричним стрижкам, які додадуть образу візуальної легкості та краси.

Подовжені чубчики і стрижки можуть допомогти приховати недоліки обличчя своїм обрамленням.

Стрижки для повного обличчя припускають легке, невелике скуйовдження. Така незначна деталь додасть образу нотку чарівності.

Види стрижок для дам з повним обличчям:

Каре

Тут можна нескінченно фантазувати. Жінкам з повним обличчям ідеально підходить стрижка каре в абсолютно різних варіаціях. Можна вибрати класичний варіант. А тим, хто сміливіший, асиметричну стрижку, каре на ніжці, укорочений варіант.

Головне, щоб обов’язково був присутній чубчик.

Піксі

Жінкам з повним обличчям стилісти рекомендують вибирати подовжений варіант Піксі. Особливу увагу при виборі стрижки необхідно приділити потилиці. Вона повинна бути високою та об’ємною.

Стрижка боб

Стрижку необхідно вибирати з подовженими пасмами в області обличчя. Якщо волосся тонке або рідке, верхівка повинна бути вистрижена, щоб надати локонам додаткового об’єму.

Стрижка каскад

Чудовий варіант стрижки для жінок з повним обличчям. Стилісти рекомендують придивитися до середньої довжини волосся. Бажано, щоб був довгий градуйований, асиметричний чубчик. Важливо, щоб волосся злегка обрамляло область обличчя.

Читайте також: 10 приголомшливо стильних зачісок в недбалому стилі, які ви захочете повторити цієї осені


Не пропустіть