10 приголомшливо стильних зачісок в недбалому стилі, які ви захочете повторити цієї осені

Пандемія наклала руку на все в нашому світі – одяг став більш розслабленим, макіяж – легким, зачіски – простими. Саме про це ми і хочемо сьогодні поговорити і показати вам 10 найстильніших недбалих зачісок, з якими не соромно вийти у світ. І давайте відразу з’ясуємо, що стильна недбалість і неохайність – це зовсім не одне і те ж. Плюс існують ті люди, які апріорі не люблять складних образів і укладок. Тому наша добірка для вас!

Довге волосся в будь-який момент можна зібрати в такий красивий художній пучок. І для цього вам навіть не знадобиться дзеркало. Просто зберіть волосся в хвіст, зробіть пучок і заховайте кінчик під гумку. Пригладжувати волосся зовсім не обов’язково.

Фігурна складна косичка на напіврозпущеному волоссі виглядає просто чудово! Якщо ви не вмієте плести складні коси, підійде абсолютно звичайна. Обіграйте її цікаво – заплетіть не до кінця і не дуже туго.

“Крабики” або шпильки-прищіпки знову популярні в якості аксесуарів для волосся. Немає нічого простішого, ніж закріпити джгут волосся такою шпилькою. Вийде модний образ, і волосся абсолютно не буде заважати.

Природні кучері – це дуже красиво. Полюбіть своє натуральне волосся і підкресліть його текстуру за допомогою злегка розпатланої зачіски. Ідеальний образ!

Зачіска “наполовину вгору, наполовину вниз”, або як її називають у нас – “мальвінка” – досить популярна зараз. Просто візьміть два пасма волосся з боків і зав’яжіть їх вузлом на потилиці. Для довгого волосся така зачіска підходить ідеально.

Цей пучок виглядає так, ніби волосся не розчісували пару днів. Але при цьому воно чисте та доглянуте, а це головна відмінність модного недбалого стилю від неохайного вигляду.

Іноді найстильнішою зачіскою стає найпростіший і лаконічний варіант. Хвіст, закріплений власними пасмами волосся – зачіска геніально проста і чарівна одночасно.

Середній хвіст можна злегка начесати, волосся на маківці збити пальцями і вийде стильне укладання, гідне червоної килимової доріжки. Використовуйте невидимий лак для волосся і текстуруючу пудру для створення такої зачіски.

Хвіст з пучком – незвично і красиво. Зачіска лаконічна і добре підходить довгому прямому волоссю з гладкою текстурою. Хочете знати в чому її секрет? Частина хвоста загорнута джгутом навколо гумки, кінчик захований і закріплений шпилькою.

Ще один варіант “мальвінки” з кіскою замість хвоста. На хвилястому волоссі зачіска виходить фактурною і більш помітною. А який приголомшливий колір волосся!

Читайте також: Стрижки до плечей: 14 трендових варіантів 2021 року


Не пропустіть