Стрижки до плечей: 14 трендових варіантів 2021 року

Стрижка до плечей – найуніверсальніший варіант, якщо ви не знаєте, який новий образ вибрати. Така довжина позбавить вас від тривалого укладання і болісного вибору зачіски. Сьогодні пропонуємо вашій увазі 14 варіантів стрижок на волосся середньої довжини, які будуть актуальнимим в 2021/2022 роках.

Цей чудовий середній рваний боб виглядає дуже стильно і актуально, і справа не тільки в чудовому натуральному пшеничному блонді. Сама стрижка має універсальну форму і додає волоссю об’єму і пишності, особливо з таким укладанням.

М’яка елегантна і проста стрижка до плечей з коротшою потилицею, ніж передні пасма. Глибокий проділ і укладання на одну сторону роблять образ чуттєвим і не таким строгим.

Класична стрижка лоб з рівним зрізом- чудовий варіант для тонкого але густого та пружного волосся. З такою лаконічною стрижкою ваше волосся покаже всю свою красу.

М’який і злегка рваний варіант стрижки лоб з центральним проділом. Цей образ дуже волелюбний, практичний і не строгий. Стрижка зручна тим, що волосся можна легко і швидко зібрати в хвіст або навіть пучок.

Стрижка до плечей з модним чубчиком-шторкою. Рвана текстура і легке хвилясте укладання навіть тонке волосся перетворять в густе і пишне.

Ще одна хвиляста стрижка до плечей, але вже без чубчика. Виглядає завзято і легко – так і є насправді. Таку довжину легко вкладати і перетворювати в швидкі зручні зачіски.

Довгий боб з асиметричним зрізом. З таким фарбуванням виглядає просто приголомшливо! Ви можете освіжити своє волосся такою стрижкою, якщо не хочете втрачати довжини.

Чим простіше, тим краще – ось девіз майбутнього сезону. Єдина умова для таких середніх стрижок – тримати кінчики в порядку і підстригати їх кожні пару місяців. Так волосся буде виглядати акуратно і доглянуто, а не тільки стильно.

Середній боб шарами з тонким меліруванням – чудове рішення для густого, тонкого волосся. Така стрижка робить волосся текстурним і м’якшим, а вкладати його простіше простого – можна просто висушити пальцями і феном, якщо не потрібен сильний об’єм біля корінців.

Для густого і шорсткуватого волосся підійде стрижка з м’якими філірованими кінчиками. Для об’єму біля коріння робіть укладку на один бік.

Густий текстурований боб з укороченою потилицею. Універсальна і модна стрижка, яка залишиться такою ще кілька сезонів. Підходить будь-якого типу обличчя і чудово омолоджує.

Для прямого волосся немає нічого кращого злегка округлої довгої стрижки до плечей. Проділ по центру зробить овал обличчя гармонійним, а рівні “тупі” кінчики додадуть більшої густоти.

Якщо хочете лише злегка змінити стрижку без зміни довжини, спробуйте варіант з довгим косим чубчиком і рівним градуйованим зрізом. Неймовірно жіночна стрижка, яка особливо добре підійде жінкам у віці від 35 років.

Власницям прямокутного обличчя з гострим підборіддям краще вибирати середні стрижки з боковим проділом. Це згладить риси і образ буде більш милим, особливо якщо волосся укласти м’якою хвилею.

Читайте також: Трендові жіночі стрижки та зачіски 2021-2022


Не пропустіть