Бред Пітт вимагає переглянути справу про опіку над їх з Анджеліною Джолі дітьми

Стали відомі нові подробиці боротьби Бреда Пітта за спільну опіку над його спільними з Анджеліною Джолі дітьми. Після того, як дискваліфікація судді Джона Одеркірка фактично анулювала рішення про спільну опіку, адвокати Бреда Пітта подали клопотання до Верховного суду Каліфорнії про перегляд справи, повідомляє People.

Нагадаємо, в липні цього року Апеляційний суд Каліфорнії дискваліфікував Одеркірка, після заяви Джолі про те, що суддя приховав свої ділові відносини з адвокатами Пітта.

У клопотанні Пітта сказано, що відсторонення судді Одеркірка «фактично перевернуло конституційно дозволену систему тимчасового суддівства в Каліфорнії» і згодом «відкриває двері для заперечення дискваліфікації в будь-який момент в ході справи, навіть якщо сторона, що подає клопотання, вже давно повідомлена про передбачувані підстави для дискваліфікації».

Крім того, адвокати актора стверджують, що Джолі «з самого початку знала передісторію професійних відносин судді Одеркірка з адвокатом Пітта», але не добивалася дискваліфікації.

«Після більш ніж чотирьох років судових розглядів, кожен день з яких завдавав шкоди дітям та батькові, прийняте рішення про опіку буде повністю скасовано в результаті адміністративної помилки, яка зовсім не пов’язана з суттю самого спору про опіку», – заявили адвокати Бреда Пітта.

Також адвокати стверджують, що після «тривалого судового процесу», в якому брали участь численні свідки і експерти, суддя Одеркірк був «дискваліфікований незаконно», тому вони вимагають перегляду цієї справи.

Рішення про дискваліфікацію Одеркірка було прийнято судом в липні цього року з наступним формулюванням: «Порушення етики суддею Одеркірком, розглянуте разом з інформацією, розкритою щодо його недавніх професійних відносин з адвокатом Пітта, дозволяє засумніватися в неупередженості його суддівства. Потрібна дискваліфікація».

Які стосунки пов’язують Одеркірка з захисниками Пітта, поки неясно. Адвокати наполягають на об’єктивному суддівстві і заявляють: «Ми будемо продовжувати робити те, що необхідно з юридичної точки зору, грунтуючись на тому, як буде краще для дітей».

«Бред вважає, що є неспростовані докази того, що нинішня ситуація може нашкодити дітям. Це просто відкидає все назад», – розповів інсайдер з оточення Пітта виданню People.

Нагадаємо, разом із заявою на розлучення Джолі подала прохання в суд на одноосібну опіку. Це сталося в результаті сварки на борту літака, який повертався з Франції, коли Пітт повівся жорстоко по відношенню до дітей. Після п’ятирічної тяганини, в березні цього року, суддя Одеркірк виніс рішення про спільну опіку над дітьми.

Тепер неясно, чи залишиться це рішення в силі. Можливо, боротьба за опіку над п’ятьма неповнолітніми дітьми пари, яка, здавалося, наближалася до кінця, може початися спочатку.

Читайте також: Камалія насмішила фанів світлиною, на якій позує з сім’єю у багнюці


Не пропустіть