Модні ідеї зачісок з гумками для волосся 2021

У вас немає вільного часу, а охайна і стильна зачіска потрібна просто тут і зараз? Є просте і дуже ефективне рішення цієї проблеми, взяти об’ємну гумку і з її допомогою зробити швидку і сучасну зачіску, яка гармонійно підійде, як під святкове, так і повсякденне вбрання та макіяж.

Для початку варто розібратися, які гумки зараз в моді. Тут все досить просто і легко, згадайте 90-ті, і все стане на свої місця. Великі гумки, виконані з атласу, велюру і іншої приємної на дотик тканини – ось, що на сьогоднішній день вважається трендом.

Закрутіть волосся в романтичний повітряний пучок і зафіксуйте його об’ємною гумкою, можна скористатися аксесуаром під колір волосся або ж контрастним виробом.

Для створення більш святкового варіанту зачіски, зробіть легкий пучок, зав’яжіть його гумкою, волосся біля корінців злегка розпушіть кінчиками пальців, розпустіть кілька пасом біля обличчя. Не забудьте зафіксувати лаком для волосся середньої фіксації.

Романтична і одна з найшвидших зачісок – це мальвінка. Її можуть зробити собі красуні, як з довгим волоссям, так і з локонами середньої довжини. Для цього відокремте біля обличчя кілька пасом і зав’яжіть їх на потилиці за допомогою ошатної об’ємної гумки, виконаної з елегантного атласу.

Хвіст – найпростіша і завжди актуальна експрес зачіска. Завдяки сучасному тренду на об’ємні гумки, одна з найбільш повсякденних зачісок отримала нове «життя» і стала виділятися на тлі інших.

Який варіант зачіски з ефектними гумками сподобався вам в першу чергу? Чекаємо ваші відповіді в коментарях під цією публікацією.

Читайте також: Трендові стрижки на осінь 2021: модні ідеї для жінок старше 40 років


Не пропустіть