Ектор Хіменес-Браво розповів, з ким саме в нього було найкраще побачення

Відомий шоумен та шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво вирішив пригадати свої колишні стосунки. Чоловік вперше розповів, з ким саме в нього було найкраще побачення. Подробицями телеведучий поділився в соцмережі Instagram.

Він опублікував новий допис, в якому розповів про здійснення своєї підліткової мрії. За словами шоумена, у 15-річному віці йому дуже сподобалась одна дівчина. Її звали Сандра. Чоловік мріяв запросити дівчину на побачення, однак дуже боявся, що вона йому відмовить.

Проте, Ектору Хіменес-Браво все-таки вдалося здійснити свою мрію. Через чотири роки він випадково зустрів Сандру й запросив її на побачення. Дівчина із задоволенням погодилась провести час з майбутнім шоуменом.

За словами чоловіка, він запросив Сандру в ресторан з італійською кухнею. Ектор Хіменес-Браво зізнався, що це було найкраще побачення в його житті. Він постійно тримав дівчину за руку та дивився їй в очі.

Шоумен повідомив, що закохався в Сандру по самі вуха. Для нього дівчина була найкращою серед усіх. Ектор Хіменес-Браво з усмішкою пригадує своє перше кохання. За його словами, це було водночас по-дорослому й по-дитячому.

Читайте також: Андрій Джеджула зізнався, що його дружина часто випивала й маніпулювала ним


Не пропустіть