Адель розповіла про свої почуття до принца Гаррі

Після переїзду в США принц Гаррі і Меган Маркл обзавелися новими корисними зв’язками. Так, подружжя, наприклад, завело дружні стосунки з відомою виконавицею Адель. Співачка проживає неподалік від особняка королівської пари і часто заходить до них у гості.

Не дивно, що на тлі цього в мережі поповзли чутки про зближення герцога Сассекського з Адель. Як виявилося, подібні домисли виявилися небезпідставними. Днями співачка відповіла на провокаційні питання від модного журналу. В ході опитування вона зізналася, що їй дійсно симпатизує принц Гаррі.

Крім того, зірка довгий час мріяла вийти за нього заміж. З’ясувалося, що про це вона задумалася ще 10 років тому. «Я завжди казала, що не буду зустрічатися з рудим але він виняток. Я б провела з ним ніч. Впевнена, він веселий хлопець», – заявила виконавиця.

Зараз зірка перебуває у стосунках із зоряним спортивним агентом Річем Полом. Вперше про роман співачки і бізнесмена заговорили на початку липня, коли пара з’явилася разом під час фіналу NBA. Однак в інтерв’ю Vogue зірка сказала, що «99,9% історій про неї були вигадані». «Я не відчуваю нервозності або втоми. Зовсім навпаки. Це дико – і тут немає ніяких сумнівів. Я 33-річна розлучена мати з дорослим сином. Останнє, що мені потрібно, це хтось, хто не знає, де він знаходиться і чого хоче. Я знаю що я хочу. І я дійсно знаю, чого я не хочу», – сказала зірка про свого коханого.

Читайте також: Ірина Білик назвала справжню причину розлучення з чоловіком та несподівано заговорила про майбутнє весілля


Не пропустіть