Все, що потрібно знати про капсули для прання

Ти заінтригована зручністю капсул для прання, але не впевнена, коли і як вони працюють краще за все? Ми відповіли на найголовніші питання.

Капсули містять концентрований рідкий миючий засіб (а іноді і порошкові інгредієнти), не тільки попередньо вiдмiрене до правильного дозування, але і неймовірно прості у використанні. Капсули позбавляють від необхідності гадати, скільки засоба знадобиться. Купити відповідний продукт вигідно і швидко можна за допомогою інтернет-магазину «Ватсонс»: www.watsons.ua/ru/dom/sredstva-dlya-stirki/kapsuly-dlya-stirki/c/B1003psuly-dlya-stirki/c/B1003.

Якщо ти будеш уважно дотримуватися наведених нижче інструкцій, що вказанi на упаковці, ти зможеш вибрати ідеальний засіб, і прання стане простіше й ефективніше.

Відмінність капсул від інших засобів для прання

Існує чотири основних типи продукції для пральних машин:

  • Порошок: продається в розсипчатому вигляді, відміряється лопаткою або мірним стаканом (які часто входять в комплект поставки) і завантажується в спеціально призначений відсік.
  • Рідина: поставляється в пляшках, зазвичай її наливають у відсік для миючих засобів машини і вимірюється за допомогою кришки.
  • Капсули: продаються в коробках, їх кладуть безпосередньо в барабан. Зовнішня оболонка продукту зроблена з водорозчинного полімеру (полівінілового спирту), який розчиняється у воді.
  • Таблетки: поставляються в упаковках і являють собою попередньо відведені блоки пресованого прального порошку, які поміщаються в той же відсік, що і порошок, і рідина.

На базовому рівні всі варіанти миючих засобів допоможуть зробити білизну чистою і свіжою. Це означає, що вибір багато в чому залежить від особистих переваг і того, що для тебе найбільш комфортно.

Порядок використання капсул

Просто поклади одну капсулу в задню частину барабана машини, незалежно від типу завантаження (верхньої або фронтальної), далі поклади білизну. Якщо зробити це в зворотному порядку, є ризик, що капсула може не повністю розчинитися.

Важливі моменти, які слід врахувати:

  • Не перевантажуй машину

Капсул з миючим засобом потрібно достатньо місця, щоб вони могли вільно переміщатися і розчинятися належним чином. При завантаженні машини переконайся, що відстань між білизною і верхньою частиною барабана складає близько 10 сантиметрів.

  • Використовуй правильну температуру

Щоб визначити оптимальну температуру води, важливо подивитись,що зазначено на упаковці капсул з миючим засобом і на етикетках по догляду за одягом, який ти переш.

Для білизни вагою до 7 кг потрібна 1 капсула з миючим засобом. Якщо твоя пральна машина має велику ємність (10+ кг), може знадобитися 2 капсули.

  • Подбай про безпечне зберігання

Капсули – яскраві і барвисті, що може викликати інтерес у дітей. Тому дуже важливо зберігати упаковку в надійному місці, краще на високій полиці або в закритій шафі, поза досяжністю дітей і домашніх тварин. Щільно закривай контейнер після кожного використання.


Не пропустіть