Меган Фокс жорстко відповіла на звинувачення в тому, що її син носить жіночі сукні

35-річна актриса виховує трьох синів з екс-коханим Браяном Остіном Гріном: 8-річного Ноа, 7-річного Боді і 4-річного Джорні. Меган Фокс не обмежує дітей у виборі одягу і дозволяє старшому спадкоємцю ходити в сукнях. Через це зірку “Трансформерів” нерідко критикують в мережі.

В інтерв’ю журналу InStyle Меган розповіла, що Ноа теж доводиться нелегко. Крім шеймінгу в інтернеті, хлопчикові дістається і від однолітків: «Не хочу, щоб йому доводилося все це читати, бо він і так чує це від маленьких дітей в своїй школі, які говорять, що хлопчики не носять сукні».

В інтерв’ю Фокс також підкреслила, що почала зустрічатися з Machine Gun Kelly вже після того, як прийняла остаточне рішення піти від чоловіка. Бажання кардинально змінити своє життя актриса відчула на зйомках фільму «Левиця» в Південній Африці.

«Я пообіцяла собі, що більше не проживу жодного дня в страху. Я повернулася додому, і все моє життя змінилося. Я розлучилася, почала більше працювати, займатися різними речами. У підсумку я зустріла Колсона, і з цього моменту все в буквальному сенсі вибухнуло», – зазначила Меган.

Зірка додала, що, коли вона з’являється на публіці з репером, люди їдко цікавляться, де її сини: «А ви питаєте це у їхнього батька? .. Ні, тому що ви не чекаєте, що батько буде з дітьми постійно, але я повинна бути вдома з ними. У них є двоє батьків. Увесь цей рік я дивуюся тому, наскільки архаїчними залишаються погляди людей».

Читайте також: Володимир Остапчук розсекретив, чи користувався ескорт-послугами


Не пропустіть