Анджеліна Джолі намагається розірвати останні зв’язки з Бредом Піттом

Анджеліна Джолі не хоче мати з колишнім чоловіком Бредом Піттом нічого спільного, включаючи бізнес. Як вдалося дізнатися журналістам західних ЗМІ, представники актриси звернулися до суду з новим проханням – Джолі хоче продати свою частку в їхньому з Бредом спільному бізнесі – французької виноробної компанії. Зараз, поки не врегульовані всі пункти по шлюборозлучному процесу, будь-які фінансові операції щодо спільного майна або бізнесу знаходяться під забороною.

Згідно з документом, підписаним Джолі і її адвокатами 6 липня, сторона актриси просить скасувати ці тимчасові заборони, що дозволить їй продати Nouvel. Компанію Джолі здобула до шлюбу з Піттом, а пізніше разом з фірмою Бреда Mondo Bongo на умовах рівних акціонерів вона увійшла до складу люксембурзької компанії, яка в свою чергу володіє певною часткою власності в Шато Міравель у Франції і виноробнею під керуванням SNC Miraval Provence.

У проханні також сказано, що “розлучення вплинуло на можливість сторін працювати разом в якості ділових партнерів”. Джолі, яка вже піднімала питання про розірвання ділових зв’язків, але так і не змогла досягти угоди з Піттом, тепер змушена прискорити процес, так як з’явився потенційний покупець її частки. Майбутній власник Nouvel, за словами адвокатів, нібито дуже поспішає і вимагає, щоб Джолі негайно підписала угоду про ексклюзивний продаж, інакше він передумає.

Шато Міравель, до слова, має не тільки фінансовою, а й особистою цінністю для колишнього подружжя. Саме в цьому маєтку відбулося їхнє весілля в 2014 році.

Читайте також: Потап поцілував Позитива в губи, потроливши співака MELOVIN


Не пропустіть