Браян Остін Грін відверто розповів про стосунки з Меган Фокс після розлучення

Днями екс-кохані опинилися в центрі уваги через своє листування в Instagram. Браян Остін Грін опублікував романтичний знімок зі своєю новою обраницею Шарні Берджесс і в описі зазначив, що нарешті зустрів людину, «з якою може розділити своє життя». Меган Фокс залишила лаконічний коментар, який багато хто розцінив як докір зірці серіалу «Беверлі-Хіллз, 90210».

Незабаром Браян вирішив прояснити ситуацію, що склалася. «Звертаюся до людей, які хочуть роз’яснень. Ми з Меган чудово ладнаємо, – написав 47-річний актор в Сторіс. – Ніхто не намагається нікого зачепити жалюгідними підколами. Ми обидвоє докладаємо багато зусиль, щоб підтримувати спілкування і разом виховувати наших дітей. Бережіть себе і несіть в світ добро і любов».

Меган подала на розлучення восени минулого року після десяти років сімейного життя. У шлюбі з Браяном актриса народила трьох синів – 8-річного Ноа, 7-річного Боді і 4-річного Джорні. У свіжому інтерв’ю Фокс розповіла, що її старший спадкоємець постійно піддається критиці як в мережі, так і в реальному житті через свою любов до суконь.

Читайте також: Злата Огнєвіч публічно підтримала MELOVIN, який зізнався у своїй нетрадиційній орієнтації


Не пропустіть